www.cvonline.hu

Tapasztalt Kontroller

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 672466

Megbízónk a világ egyik legnagyobb nyersanyagok kereskedelmével, feldolgozásával foglalkozó nagyvállalata: 40 országban, több mint 50.000 munkatársat foglalkoztatnak. Több mint 10 éves magyarországi jelenlétük alatt a térség meghatározó szereplőjévé, régióközponttá váltak. Dinamikusan fejlődő budapesti irodájába keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

Feladatok:
  • a szakmai vezető iránymutatása mellett, 5 fős csapat tagjaként tradicionális kontrolling feladatok ellátása:
  • budget tervezés támogatása, önköltség számítások végzése,
  • a periodikus zárással kapcsolatos feladatok ellátása,
  • előrejelzések készítése gazdálkodó egységenként, projektenként,
  • terv-tény adatok nyomon követése, elemzése,
  • pénzügyi kimutatások, előrejelzések készítése; piacelemzés,
  • riportok, havi és negyedéves jelentések, statisztikák készítése.
Elvárások:
  • pénzügyi, számviteli területen szerzett diploma,
  • minimum 3-5 éves kontrolling tapasztalat; multinacionális termelő cégnél szerezett tapasztalat előnyt jelent,
  • Excel professzionális ismerete (képletek, kimutatások),
  • aktív, középfokú angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt,
  • SAP gyakorlat elvárás, IFRS ismeret előnyt jelent.
Amit kínálunk:
  • Amit Megbízónk kínál:
  • versenyképes kompenzációs csomag,
  • fejlődési lehetőség,
  • stabil, multinacionális vállalat,
  • munkavégzés helye: 13. kerület, munkaidő: 9:00-17:30
  • Amit a Prohuman nyújt Önnek:
  • támogatjuk a teljes kiválasztási folyamat alatt,
  • piaci ismereteinkre támaszkodva segítünk rátalálni a kompetenciáinak megfelelő karrierlehetőségre.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Amennyiben a karrierlehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.