www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.02.22.
Hirdetés azonosító: 915579
lejárt
Tech People FEJLÉC

Tapasztalt Java/JEE fejlesztő (németes!!) -Bécs (GYOW)

Feladatok:
Fejlesztési feladatok ellátása csapatban és önállóan is (scrum módszer)
Részvétel innovatív szoftvertermékek kivitelezésében frontend (kifejezetten felhasználóbarát web UI-k) fejlesztési feladatok
Dokumentálási feladatok ellátása, szoftverrendszerek megtervezése, fejlesztése és bevezetése

Elvárások:
3+ éves Java(EE) fejlesztésben szerzett tapasztalat
SQL-, PL-SQL erős tapasztalat
HTML, CSS, Javascript és alap könyvtárak ismerete (pl jQuery) tapasztalat
Valamely Webes Java keretrendszerben szerzett tapasztalata (Wicket, GWT, Vaadin, JSF)
Valamely platformban szerzett magabiztos tapasztalat (Linux, Windows, Mac)
Alap fejlesztési eszközök ismerete (pl: Eclipse/ Maven/ SVN/ Git)

Jó kommunikációs készség
Magabiztos német nyelvtudás (legalább közép szinten szóban és írásban)
Minimum dokumentációs szintű angol nyelvtudás
Felsőfokú végzettség

Előny:
Spring, Hibernate, Struts fejlesztési tapasztal
Tomcat, SOLR, Subversion,  Maven tapasztalat
Agilis módszertanok ismerete (TDD, MDD tapasztalat)

Kezdési idő: Akár azonnal
Munkavégzés helye: Bécs
Munka jellege: teljes idős, hosszú távú, alkalmazotti pozíció (EUR alapú jövedelem)

Tech People LÁBLÉC

Kategória
IT / Informatika
Régió