www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 915550
lejárt
Tech People FEJLÉC

Ügyfelünk a magyarországi biotechnológiai szektor jelentős képviselője számára az alábbi pozícióra keresünk a feltételeknek megfelelő szakembereket (3 fő)

Tapasztalt Java (SEvagyEE) fejlesztő (GYJK)

Feladatok:
  • Orvosi döntéstámogató szoftverrendszer fejlesztése JEE környezetben
  • Agilis módszertan szerinti fejlesztőmunkában való részvétel (Scrum)
  • Rendszertervezésben és fejlesztésben való tevékeny közreműködés
  • Tesztelés támogatása
  • Riportolási kötelezettség
  • Kapcsolattartás a cég más szakterületeivel
  • Technológiai trendek figyelése, követése, megismerése, alkalmazása, esetleg szakmai fórumokon való részvétel
Elvárások:
  • Minimum 3-5 éves Java (SE vagy EE) fejlesztői tapasztalat, magabiztos core Java (8) tudás
  • Relációs adatbáziskezelők alapismeretei
  • Angol nyelv kommunikáció szintű ismerete (specifikáció, dokumentáció, házon belüli meetingek angol nyelven)
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Biotechnológia iránt érdeklődés, tanulásra való affinitás, szakmai igényesség
Előny:

      JEE, AngularJS, Spring MVC, JPA, Spring Data vagy NoSQL-ben való jártasság

Amit mi kínálunk:
  • Egy rendkívül innovatív, nagy kihívást jelentő álláslehetőséget kínálunk Önnek egy rohamosan fejlődő iparágban.
  • Újonnan induló komplex fejlesztésben való részvétel lehetősége, haladó technológiák használatával
  • Igényes, motivált csapat, hosszú távú lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest XII.
Kezdés/ bérezés: Akár azonnal/ versenyképes bruttó bérek
Pozíció típusa: teljes idős, hosszú távú alkalmazotti státusz

Mihamarabb várjuk jelentkezését részletes szakmai önéletrajzával!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
IT / Informatika
Régió