www.cvonline.hu

Tapasztalt Java fejlesztő

  • A hirdetés 1113 napja lejárt
Multinacionális IT outsourcing parnterünk számára keresünk tapasztalt Java fejlesztőket.

Munkavégzés helye: Budapest

Feladat:

Feladatok:

  • Komplex üzleti alkalmazások fejlesztése Java nyelven, pénzügyi területen
  • Részvétel a support tevékenységben
  • Hibaanalízis és megoldási alternatívák kidolgozása
  • Megbízóval, valamint nemzetközi fejlesztési team-ekkel való egyeztetés

Képzettség típusa: Informatika

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Informatikus vagy mérnök diploma
  • Legalább 3 éves Java fejlesztői tapasztalat
  • Unix shell scripting vagy Perl alapszintű ismerete
  • Adatbázisfejlesztési tapasztalat (JBDC, Hibernate)
  • Aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Jó szervezői és koordinációs képesség
  • Részletorientáltság és jó időbeosztási képesség

Előny:

  • JUnit, Design Patterns, Ant build framework ismeret
  • Web-es technológiák ismerete (XML, SOAP, XSD)
  • Spring ismerete

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információ:

  • Hosszú távú, nemzetközi projekt
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Folyamatos továbbképzés, modern technológiák használata

Nyelvismeret: Angol, középfokú szint

Jelentkezés: Szakmai önéletrajzát kérem küldje az E-mail cím megjelenítése címre. (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: B04B04MS_Jf

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika