www.cvonline.hu

Tapasztalt J2EE fejlesztő

  • A hirdetés 1206 napja lejárt
Partnercégünk fejlesztői csapatába keresünk tapasztalt J2EE fejlesztőt.

Munkavégzés helye: Budapest

Feladat:

Feladatok:

  • Üzleti alkalmazások fejlesztése J2EE környezetben egyedi ügyféligények alapján
  • Részvétel maintenance tevékenységekben
  • Architektúra kidolgozás
  • Tesztelés és hibajavítás

Képzettség típusa: Informatika

Tapasztalat:

Elvárások:

  • 4-6 év J2EE tapasztalat
  • Min 3 év tapasztalat MVC alapú keretrendszerben (Structs tapasztalat előny)
  • Széles körű HTML, CSS és Javascript ismeretek
  • Persistence modellek (DAO és Hibernate) ismerete
  • Tapasztalat EJB-ben, EJB tranzakció kezelés erős ismerete, web szolgáltatások, SOA, ESB, Spring és RIA keretrendszerek JSE & AJAX alapon
  • Jártasság SQL és relációs adatbázis technológiákban, lekérdezések írásának és megértésnek képessége
  • Informatikai végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előny:

  • Oracle PL/SQL ismeret
  • Sun Java képesítés

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Nyelvismeret: Angol, tárgyalási szint

Jelentkezés: Szakmai önéletrajzát kérem küldje az E-mail cím megjelenítése címre. (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: B04J2EE

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika