www.cvonline.hu
Tapasztalt HR Generalista
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.10.13.
Jelentkezési határidő: 2014.10.14.
Hirdetés azonosító: 857998
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Hulladékfeldolgozó és környezetvédelmi területen tevékenykedő partnerünk részére keresünk HR Vezetőt, több éves tapasztalattal fizikai munkavállalókat foglalkoztató környezetből, budapesti munkavégzéssel.

Feladatok:

- Minden szintű HR adminisztráció naprakész biztosítása
- Munkaerő felvételi politika meghatározása
- Motivációs rendszer fejlesztése és folyamatos nyomon követése
- A vezetőség foglalkoztatással kapcsolatos jogi tájékoztatása
- Munkavállalókkal kapcsolatos teljes adminisztráció elvégzése (kiléptetés, beléptetés) a bérszámfejtés előkészítése
- Kiválasztási politika meghatározása, munkaerő felvétel irányítása, szervezése
- Előléptetési rendszer személyre szabott kidolgozása
- Oktatási politika meghatározása és szervezése
- Foglalkoztatással kapcsolatos költségoptimalizálási javaslatok megfogalmazása
- Dolgozók megfelelő tájékoztatásának biztosítása
- Céges rendezvények lebonyolításában való részvétel
- Jogszabályi változások folyamatos nyomonkövetése
- Kapcsolattartás a külsős bérszámfejtő céggel, a jogi tanácsadóval, munkaerő kölcsönző és közvetítő cégekkel

Követelmények
Elvárás:

- Min. 5 év szakmai tapasztalat mind adminisztrációs mind pedig a HR szervezés és kiválasztás területén
- Több éves tapasztalat fizikai munkavállalókat foglalkoztató környezetben
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Határozott elképzelés a humánpolitikáról
- Határozott, nem konfliktuskerülő személyiség
- Kreatív, önálló személyiség