www.cvonline.hu

Tapasztalt HR-es toborzó nemzetközi projektekhez

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 916161

Tapasztalt HR-es, toborzó- és kiválasztó-specialistát keresünk nemzetközi projektekhez

Feladatok:
  • Németország és Ausztria területére történő munkaerő toborzás és kiválasztási folyamatban való aktív részvétel, felelősségvállalás
  • Kapcsolattartás német megbízóinkkal
  • Jelentkezők nyelvi szűrése (német nyelven)
  • Folyamattal járó dokumentáció precíz elvégzése
Elvárások:
  • Minimum B2-es, aktív német nyelvtudás
  • HR-es toborzási és kiválasztási, minimum 2 év. tapasztalat
  • Proaktív gondolkodásmód
  • Önállóság
Előny:
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Saját autó
  • Nemzetközi projektekben való jártasság
  • Német vagy osztrák munkaerőpiac ismeret
Amit kínálunk:
  • Támogató, fiatalos munkacsoport
  • Nagy, tőkebiztos céges háttér
  • A munkavégzéshez szükséges eszközök (laptop, telefon)
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Versenyképes fizetés
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: rugalmasan alakítható
Kapcsolat:
Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését és elvárásoknál felsorolt kitételeknek teljesen megfelel, küldje fényképpel ellátott magyar és német nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése email címre.

Kategória
Humán erőforrás
Régió