www.cvonline.hu

Tapasztalt Fejlesztési Vezető

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.23.
Jelentkezési határidő: 2015.03.18.
Hirdetés azonosító: 862747

Nemzetközi partnerünk az IT szektor 80 országában ismert és elismert szereplő üzleti kommunikációs szoftvermegoldásaival. A dinamikusan bővülő magyarországi csapat nemzetközi projektek indítását tervezi agilis módszertan szerint a hagyományos alapok mentén.

Feladatok:

- Meghatározó szerep vállalása az újonnan indított projektekben
- Az ideális csapat felállítása: részvétel a jövőbeni kollégák kiválasztásában
- Scrum Masterként a tudás átadása más területekről
- „Know-how” menedzsment: a legfrissebb technológiák tanulmányozása és implementálása
- Technikai vezetés a tervezési feladatok során
- Szoros együttműködés más csapatokkal és részlegekkel

Elvárások:

Minimum 5 éves tapasztalat és magabiztos tudás legalább kettő nyelven, keretrendszeren vagy adatbázison belül:
C++, JAVA, Webes alkalmazások, IOS, Android, adatbázisok, JSON

Előnyt jelent:
- Scrum Master tapasztalat
- Objektum orientált tervezés, UML
- Teszt-vezérelt fejlesztés
- GIT, Gerrit, Jenkins, JUnit, Nexus, Confluence, JIRA
- Hadoop, Ganglia, OSG I (Spring, Virgo FW)
- Telekommunikációs vagy social media alkalmazás fejlesztése
- Virtualizáció, felhő alapú fejlesztés
- Nyílt forráskódú fejlesztés

Soft skillek:
- Vezetői ambíció
- Nyitottság, remek kommunikációs készség
- Innovatív és kreatív személyiség
- Folyékony angol nyelvtudás
- Felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk:

- Magas színvonalú, modern munkakörnyezet
- Attraktív kompenzációs és bérezési csomag
- Folyamatos szakmai fejlődés biztosítása

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján