www.cvonline.hu

Tapasztalt export pénzügyi munkatárs

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.25.
Jelentkezési határidő: 2014.03.26.
Hirdetés azonosító: 652738

Feladatok:

- Exporttal kapcsolatos pénzügyi folyamatok kezelése, irányítása
- Kapcsolattartás az EU-n kívüli partnerekkel
- Kifizetések ellenőrzése; határidők és dokumentumok nyomonkövetése
- Kifizetésekhez szükséges dokumentumok meglétének ellenőrzése
- Folyamatos kapcsolattartás az érintett bankokkal
- Együttműködés biztosítása a logisztikai részleggel és a számlázással
- Folyamatokat fejlesztő ötletek gyűjtése, kivitelzése

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség (külkereskedelmi végzettség előny)
- Minimum 5 év tapasztalat export pénzügy területen gyógyszeripari, gyártó vagy FMCG vállalatnál
- Felsőfokú angol nyelvtudás
- Csapatvezetői képesség
- Kiváló elemzői készségek
- Haladó Excel ismeret
- SAP ismerete

Amit kínálunk:

- Nívós, elismert cég
- Hosszútávú karrierlehetőség
- Versenyképes juttatási csomag
- Kellemes munkahelyi környezet

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján