www.cvonline.hu
Tapasztalt Értékesítő (Veszprém)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.11.10.
Jelentkezési határidő: 2014.11.13.
Hirdetés azonosító: 855458
lejárt

(Veszprém, Veszprém)

Pozícióleírás
Megbízónk egy építőanyag kereskedelmi vállalat országos hálózatának kiemelkedő tagja a régióban, a hazai piacon jelenlévő építőanyag gyártók legtöbbjének partnere. Széles körű szolgáltatást nyújtanak ügyfeleiknek: építőanyag értékesítés, szaktanácsadás, mennyiségszámítás és árajánlat készítés, kivitelezői képzések szervezése. Saját gépparkkal rendelkeznek a rakodási, szállítási és anyag-megmunkálási feladatok elvégzésére. Bővülő csapatuk élére keresünk egy új kollégát Tapasztalt Értékesítő munkakörbe.

Feladatok:
- Az értékesítői csapat irányítása, összefogása
- Napi operatív értékesítési feladatok ellátása
- Az online értékesítési folyamatok erősítése, támogatása
- Webáruház fejlesztés és működtetés
- Kapcsolattartás a kiemelkedő vevőkkel
- Árajánlatok írása, szerződések letárgyalása
- Megrendelések kezelése, továbbítása

Követelmények
- Legalább középfokú végzettség
- 3-5 év tapasztalat értékesítői munkakörben
- Felhasználói szintű MS Office ismeret (Word, Excel)
- Nyitott, lelkes, szorgalmas hozzáállás
- Csapatjátékos, ügyfél-központú munkavégzés
- Határozottság, jó kommunikációs és tárgyalási képesség

Előnyt jelent:
- Építőipari szakirányú végzettség
- Építőipari szakmai háttér
- Német nyelvtudás

Preferált lakhely: Veszprém és környéke