www.cvonline.hu

Tapasztalt C# fejlesztő

  • A hirdetés 779 napja lejárt
Multinacionális IT outsourcing parnterünk számára keresünk tapasztalt C# fejlesztőket.

Munkavégzés helye: Budapest

Feladat:

Feladatok:

  • Üzleti alkalmazások fejlesztése pénzügyi területen, egyedi ügyféligények alapján
  • Részvétel C# alapú banki és e-kereskedelmi rendszerek fejlesztésében
  • Kapcsolattartás a megbízóval

Képzettség típusa: Informatika

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Informatikus vagy mérnök diploma
  • Legalább 3 év C# fejlesztői tapasztalat
  • C# WPF ismerete

Előny:

  • Pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • Java vagy C++ fejlesztési tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információ:

  • Hosszú távú, nemzetközi projekt
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Folyamatos továbbképzés, modern technológiák használata

Nyelvismeret: Angol, középfokú szint

Jelentkezés: Szakmai önéletrajzát kérem küldje az E-mail cím megjelenítése címre. (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: B04MSC#

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika