www.cvonline.hu

Tapasztalt beszerző

  • A hirdetés 196 napja lejárt

Az NI Hungary Kft. Tapasztalt beszerzőt keres direkt beszerzési csoportjába. A stratégiai tervezésben való részvételen kívül még  lokális, regionális és globális költségoptimalizálási és folyamatfejleszési projektek előkészítése és vezetése is a feladatkör része, valamint folyamatos kapcsolattartás- és építés az NI beszállítói bázisával.

Feladatok
- A vállalat számára szükséges direkt alapanyagok beszerzése
- A beszerzési igények naprakész nyomonkövetése és feldolgozása az informatikai rendszerben
- Beszerzési folyamatok fejlesztése, stratégiai támogatása
- Beszállítók fejlesztése, értékelése, reklamációk kezelése
- Heti-, havi-, negyedéves KPI-ok karbantartása, kimutatások, analizálások készítése

- Készletelemzés, készletszint tartása

- Társosztályok támogatása, velük történő napi szintű kommunikáció

Feltételek
- Gazdasági végzettség (Bsc vagy MSC)
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás (írásban és szóban, valamint üzleti szituációkban egyaránt)
- Legalább 3 év beszerzési vagy projekt menedzsment tapasztalat
- MS Office magas szintű ismerete

Amit kínálunk
- Nagyfokú önállóság döntéshozatalban és kivitelezésben
- Folyamatos szakmai fejllődés lehetősége
- Versenyképes kompenzációs csomag
- Inspiráló munkakörnyezet
- Rugalmas munkaidő

Cégünkről
A National Instruments emberközpontú vállalat, amely nemcsak vásárlóira, partnereire és részvényeseire fordít kiemelt figyelmet, de munkatársaira is. Élettel teli és innovatív vállalati kultúrát építettünk ki, olyan jövőt formáló eszközöket biztosítunk a mérnökök és tudósok számára, amellyel jobbá teszik a világot, csökkentik a környezeti terhelést és igyekszünk jobbá tenni a közösséget, ahol dolgozunk és élünk. Nagy hangsúlyt fektetünk a dolgozói elégedettségre, az emberekkel való bánásmódra és az irántuk érzett felelősségre. A National Instruments számos piacképes és személyre szabott juttatást kínál dolgozóinak. Meggyőződésünk, hogy munkatársaink képezik a vállalat alapját, elkötelezettségük és energiájuk nélkül a cég nem tudná elérni céljait. Emiatt tartjuk számon őket vállalatunk legfontosabb értékeiként.

Helyek Magyarország
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol