Tapasztalt bérszámfejtőt keresünk bérszoftver konzulensi pozícióba

  • A hirdetés 687 napja lejárt

Feladatok:

Bérszámfejtő modul teljes körű implementációs projektjének végrehajtása a tervezéstől az éles indításig

Meglévő ügyfelek oktatása és tanácsadói feladatok ellátása

Bérszoftver folyamatos tesztelése

Törvényi változások naprakész követése

Elvárások:

Legalább OKJ szintű, szakirányú végzettség

Legalább 5 éves bérszámfejtői tapasztalat

MT, bérszámfejtési jogszabályok ismerete és gyakorlati alkalmazásukban szerzett tapasztalat

MS Office felhasználói szintű ismerete

Angol nyelv kommunikációképes használata

„B” kategóriás jogosítvány

Előny:

Kifizetőhelyi gyakorlat

Projekt módszertani ismeretek

Felsőfokú végzettség

Tárgyalóképes angol nyelvtudás

MS SQL adatbázis kezelő alapfokú ismerete

2-3 éves bér szoftver konzulensi tapasztalat

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát és motivációs levelét bérigényének megjelölésével a E-mail cím megjelenítése címre!

Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol