Tapasztalt adózási munkatárs - TB/SZJA (angol és német nyelvtudással)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2017.01.20.
Jelentkezési határidő: 2017.01.26.
Hirdetés azonosító: 1044783
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Adózás iránt érdeklődők figyelem!
Kiváló lehetőséget kínálunk azoknak, akik valóban nyitottak az adózás és a számok világára: Multinacionális partnerünk megbízásából keresünk angol és német nyelvtudással rendelkező jelölteket TAPASZTALT ADÓZÁSI MUNKATÁRS pozícióba.

A pozíció az alábbi feladatokat tartalmazza:
- Ügyfeleink magyar SZJA és TB bevallásainak elkészítése, ellenőrzése
- Junior asszisztensek munkájának koordinálása, ellenőrzése
- Meglévő és beérkező információk és számadatok rendszerezése, elemzése és feldolgozása
- Kapcsolattartás a külföldi irodákkal, hatóságokkal és ügyfelekkel
- Adminisztratív feladatok ellenőrzése
- Felelősség a számlázási folyamatért, azok határidejének betartása
- Szerződések, ajánlatok előkészítése; emlékeztetők megírása
- Anyagok dokumentálása

Követelmények
- Legalább középfokú végzettség (gazdasági előny), felsőfokú végzettség előnyt jelent
- Minimum 3 év SZJA/TB területen szerzett tapasztalat
- Magabiztos német és angolnyelv-tudás szóban és írásban
- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
- Precizitás, igény a minőségi munka iránt
- Pontos, segítőkész, együttműködő személyiség

- Versenyképes fizetés és juttatási csomag
- Fiatal és dinamikus csapat
- Belépéskor képzés, valamint folyamatos szakmai továbbképzés