www.cvonline.hu

Tanúsítási projekt asszisztens

Az ÉMI Építésügyi Minőségellenőrző Innovációs Nonprofit Kft. tanúsítási irodájára tanúsítási projekt asszisztenst keres.

Tevékenység: termék- és üzemi gyártásellenőrzési tanúsítványok kiadása kijelölt/bejelentett státuszban

Feladatok:

  • a megbízóval való kapcsolattartás a tanúsítási eljárások során,
  • az eljárásban résztvevő kollégákkal való kapcsolattartás,
  • a teljes folyamat nyomonkövetése, projektvezetés,
  • belső egyeztetések szervezése
  • a helyszíni szemlék ütemezésének tervezése,
  • helyi iratkezelés (dossziék és számítógépes mappák karbantartása),
  • kimutatások, statisztikák, táblázatok összeállítása, vezetése
  • honlap adatainak, adatbázisnak a kezelése,
  • MIR dokumentumok előkészítése, kezelése,
  • bizonylatminták szerkesztése/kezelése,
  • oktatási anyagok előkészítése,
  • a kiadandó dokumentumok előkészítése

Elvárások:

  • szakirányú mérnöki (elsősorban építő- vagy építészmérnök) felsőfokú végzettség,
  • minőségügyi képzettség, (ISO 9001),
  • nyelvtudás (angol és német),
  • MS Office (Outlook, Word, Excel) ismeret,
  • kiváló kommunikációs készség (írásban és szóban egyaránt),
  • önálló, precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

  • ISO/IEC 17025 és EN 45011 ismerete
  • auditori képzettség, illetve gyakorlat az előzőekben felsorolt rendszerszabványok valamelyikének tekintetében,
  • Európai Építési Termékrendelet (305/2011/EU CPR), illetve a 275/2013. (VII.16) Kormányrendelet ismerete

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődés: sokrétű, érdekes feladatok,
  • Az alapfizetésen kívül a teljesítés függvényében prémium fizetése; béren kívüli juttatások

Munkavégzés helyszíne:

  • Szentendre

Foglalkoztatás módja:

  • Határozatlan idejű munkaszerződéssel, azonnali munkakezdéssel, teljes munkaidőben.
  • A pályázatnak tartalmaznia kell egy szakmai önéletrajzot és egy motivációs levelet.
  • A cégről bővebb információt a Link megjelenítése weboldalon szerezhetnek.
Helyek Pest
Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő