www.cvonline.hu

TANÚSÍTÁSI MÉRNÖK

  • A hirdetés 994 napja lejárt

 A HAJDU Hajdúsági Ipari Zrt.

nagy múltú, hőtechnikai- és megújuló energiás készülékek, valamint háztartási gépek gyártásával és értékesítésével foglalkozó vállalat

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • A termék tanúsítási, jóváhagyási folyamatainak koordinálása:
    • Megfelelőségi értékelési eljárás lefolytatása
    • CE dokumentáció kezelése, karbantartása
    • A terméktanúsítások és megfelelőségi nyilatkozatok karbantartása
    • Kapcsolattartás a vizsgálatot végző intézetekkel, hatóságokkal.
    • A tanúsításokkal kapcsolatos szabvány-, jogszabályváltozások követése.
  • A termékfejlesztési projektek támogatása tervezéstől a szériagyártásig:
    • A gyártmánydokumentációk ellenőrzése.
    • Az internetes termékadatok karbantartása.

Személyi és szakmai elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség.
  • Mélyreható ismerete az Eu irányelveknek, direktíváknak (LVD, PED, EMC, CPR, stb.)
  • Minőségirányítási rendszer ismeret
  • Erős írásbeli és szóbeli angol nyelvű kommunikációs készség.
  • Középfokú nyelvvizsga elvárás
  • Német, francia nyelvtudás előny
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek:
    • MS: Windows, Word, Excel, PowerPoint, Outlook.
    • Valamely vállalatirányítási rendszer ismerete.
  • „B” kategóriás gépjárművezetői engedély. Gépjármű vezetői gyakorlat.
  • Kiváló szervezőkészség, és képesség a határidők betarttatására.
  • Siker- és teljesítményorientált személyiség.

 A jelentkezésnél további előnyt jelentenek:

  • Legalább 5 éves szakmai gyakorlat
  • Minőségirányítási rendszer auditori tapasztalatok.

Amit mi ajánlunk:

  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség.
  • Hosszútávú munkalehetőség egy fiatal, dinamikus csapatban.
  • Fizetés megállapodás szerint, béren kívüli egyéb juttatások.

Fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi címekre várjuk:

HAJDU Zrt. Humánpolitika

4243 Téglás Pf. 1.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő