www.cvonline.hu

Tanulószerződéses tanácsadó

  • A hirdetés 1066 napja lejárt

A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kereskedelmi és Iparkamara pályázatot hirdet,

tanulószerződéses tanácsadói

státusz betöltésére.

A megbízás kezdőnapja: 2014. május 1.

Feladatok: a kamara közjogi tevékenységébe tartozó tanulószerződéses rendszer munkaelemeinek ellátása (gazdálkodó szervezetek látogatása, dokumentálás, szerződéskötés, a szerződések rögzítése és nyomon követése, számítógépes on-line hálózat kezelése)

A munkavégzés területe: Tiszaújváros és térsége

Pályázati feltételek:

  • büntetlen előélet
  • felsőfokú tanulmányok (elsősorban pedagógiai) igazolása (oklevél)
  • B kat. jogosítvány (saját tulajdonú személygépkocsi)

Jelentkezési határidő: 2014. 04. 25.

A jelentkezés módja: elektronikus levélben, a szükséges dokumentumok csatolásával az alábbi  e-mail címre.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Közigazgatás / Államigazgatás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő