www.cvonline.hu

Tanulószerződéses tanácsadó

  • A hirdetés 577 napja lejárt

Pályázati felhívás

A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kereskedelmi és Iparkamara pályázatot hirdet,

tanulószerződéses tanácsadói

státusz betöltésére.

A megbízás kezdőnapja: 2016. március 1.

Feladatok:

a kamara közjogi tevékenységkörébe tartozó tanulószerződéses rendszer munkaelemeinek ellátása (gazdálkodó szervezetek látogatása, dokumentálás, szerződéskötés, a szerződések rögzítése és nyomon követése, számítógépes on-line hálózat kezelése)

A munkavégzés területe: Miskolc és térsége

Pályázati feltételek:

  • büntetlen előélet
  • felsőfokú végzettség igazolása (oklevél) (elsősorban pedagógiai, pénzügyi)
  • B kat. jogosítvány (saját tulajdonú személygépkocsi)

Jelentkezési határidő: 2016. február 22.

A jelentkezés módja: elektronikus levélben, szakmai önéletrajz és a szükséges dokumentumok csatolásával a megadott e-mail címre.

Felhívjuk a pályázók szíves figyelmét, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékig megfelelő jelölteket áll módunkban kiértesíteni a kiválasztás egyes szakaszairól!

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Oktatás / Képzés
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Közigazgatás / Államigazgatás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő