www.cvonline.hu

TANMŰHELY-VEZETŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 1085143

Megbízónk nagy tradíciókkal rendelkező nemzetközi autóipari fejlesztő- és gyártó vállalat, az autógyárak közvetlen beszállítója. A magyarországi gyár a közelmúltban jelentősen bővült. A bővítést követő gyártásfelfutáshoz kapcsolódóan szakembert keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • Szakiskolai és szakközépiskolai tanulók oktatása
  • A tanuló diákok tevékenységének, munkájának segítése, irányítása, ellenőrzése
  • Oktatási terv kidolgozása, végrehajtása, dokumentálása az előírásoknak megfelelően
  • Présszerszámok javítása ,megelőző karbantartások ,szerszámok optimalizálása

Elvárások

  • Szerszámkészítői/szerszámkarbantartói tapasztalat
  • CNC forgácsoló gépek használatában szerzett tapasztalat / ismerete
  • Műszaki rajz olvasás, mérési ismeretek
  • Szakoktató vagy mestervizsga

Előnyt jelent

  • Nehézgépkezelői, híddarukezelői (25-30t) vizsga
  • AWI és/vagy CO2, AFI ismeretek
  • Hidegalakításban szerzett gyakorlat

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem, teljesítményarányos prémium.
  • Albérlet lehetősége
  • Bejárási támogatás és havi bónusz
  • Vásárlási és szolgáltatási kedvezmények
  • Csoportos élet-, és baleset-biztosítás

A munkavégzés helye

Komárom-Esztergom megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: TANMŰHELY-VEZETŐ, Komárom-Esztergom megye

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Kővágó Anna
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678

Kategória

Humán erőforrás

Régió

Magyarország