www.cvonline.hu

Tanműhely vezető (hegesztő és szerkezetlakatos tanulók)

Régió: Veszprém
Veszprém

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.11.17.
Hirdetés azonosító: 672435
lejárt

Megye:    Veszprém megye

A pozíció leírása:    Gyakorlati órák, foglalkozások vezetése hegesztők és szerkezet lakatosok (kb. 40 fő) részére.

Feladatkör, felelősségek:    • A korszerű gyakorlati oktatási módszerek megismerése és alkalmazása,

• Szakmai gyakorlati órák lebonyolítása,

• A tanulók tudásszintjének évközi felmérésében és év végi vizsgáztatásában való közreműködés,

• A gyakorlati oktatás módszertanának fejlesztésében való aktív részvétel,

• Munkavédelmi, tűzvédelmi és a szakmai gyakorlatos házirend,

• Az oktatásában való részvétel, és az ott tanultak visszakérdezése,

• A tanulók tanműhelyben végzendő munkáinak megszervezése,

• A partneriskola gyakorlati oktatásvezetőjével való kapcsolattartás,

• Együttműködés az érdemjegy kialakításában az aktuális hónap és félév végén a partnerintézménnyel.

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   • Mester vizsga,

• Minimum 3 év oktatói tapasztalat.

A megbízó cég profilja:    Dinamikusan fejlődő acélkereskedelemmel, gépalkatrészek gyártásával és tervezéssel foglalkozó Veszprém megyei, magyar tulajdonban lévő vállalat.

Amit megbízónk kínál:

• Vonzó juttatási csomag,

• Hosszú távú biztos munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégnél.

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.