www.cvonline.hu

Tanácsadó

  • A hirdetés 1023 napja lejárt

Tanácsadó

1993 óta a hazai ingatlanpiac elismert szakértőjeként működő ingatlan-tanácsadó cég, növekvő piaci lehetőségeinek kiaknázására felvételt hirdet ingatlan tanácsadó pozícióra bérbeadási csapatába.

Feladatok:

Új munkatársunk feladata: ingatlan tanácsadói, értékesítői bérbeadási tevékenység ellátása:

  • értékesítési anyagok összeállítása
  • ügyfél adatbázis kezelése
  • kapcsolattartás ügyfelekkel
  • értékesítési tevékenység

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (gazdasági, műszaki végzettség előny)
  • Kiemelkedő értékesítési képesség,
  • Erős tárgyalási szintű angol nyelvtudás, német nyelvtudás előny,
  • Kiváló kommunikációs, logikai és problémamegoldó készség.

Amit nyújtunk:

  • folyamatos fejlődés és kiszámítható karrierlehetőség,
  • versenyképes juttatások,
  • érdekes és változatos munka,
  • fiatal csapat,
  • kellemes munkakörülmények.

Munkavégzés helye:     Budapest

Kétnyelvű, fényképes önéletrajzát és motivációs levelét „Tanácsadó” jelige feltüntetésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Építés / Ingatlan
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő