www.cvonline.hu

TANÁCSADÓ

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Az AAM Vezetői Informatikai Tanácsadó Zrt. az alábbi pozíciókba keres munkatársat

„TANÁCSADÓ”

Fő feladat:

  • Tanácsadói feladatok ellátása Magyarország vezető nagyvállalatainak informatikai, illetve üzleti hatékonyságjavítási projektjein

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • (preferáltan: informatikai, műszaki menedzseri, villamos mérnöki)
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Érdeklődés az (informatikai) tanácsadás iránt
  • Önálló, rugalmas és logikus gondolkodás
  • Nyitottság, vállalkozó szellem
  • Kiváló kommunikációs készségek
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Céltudatos szemléletmód, felelősségteljes hozzáállás
  • MS Office professzionális szintű felhasználói ismerete (Word, Excel, PowerPoint)

Előny:

  • Ismeretek informatikai tanácsadói szolgáltatásokról, termékekről
  • Tapasztalat a tanácsadás területén

Amit kínálunk:

  • Fejlődési, tanulási lehetőség
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Kiemelkedő munkakörülmények
  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos munkakör

Amennyiben úgy érzed, hogy a fenti álláslehetőség felkeltette érdeklődésedet, jelentkezz hozzánk fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzod és motivációs leveled eljuttatásával!
Jelentkezésedet kérjük, hogy a lent megadott  e-mail címre küldd a pozíció megnevezésével.

Határidő: 2012.03.22

Cégünkről részletesen olvashatsz a Link megjelenítésehonlapon.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória IT / Informatika, Energetika / Villamosság, Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest