www.cvonline.hu

Tanácsadó

  • A hirdetés 4 napja lejárt

Tanácsadó

Azonnali munkakezdéssel várunk bővülő csapatunkba Pénzügyi Tanácsadókat!

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidő
  • Hosszú távú lehetőség
  • Szakmai előrelépés, cégen belüli kinevezések
  • Versenyképes fizetés
  • Biztosított ügyfél forgalom
  • Könnyen megközelíthető helyszín
  • Szakmai képzések, tréningek, tanácsadások

Várjuk jelentkezésed, ha:

  • Talpraesett, proaktív és közvetlen vagy
  • Van felsőfokú pénzügyi végzettséged, vagy rendelkezel pénzügyi MNB (PSZÁF) vizsgával
  • Ha nincs MNB/PSZÁF vizsgád, de szeretnél a csapatunk tagja lenni, akkor kérlek jelentkezésedbe írd bele, hogy MNB/ PSZÁF nélkül

Várjuk önéletrajzod a lenti e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Befektetési tanácsadó
Értékesítés / Kereskedelem > Pénzügyi értékesítő
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi menedzser, Pénzügyi szakember, Pénzügyi tanácsadó
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Egyéb hasonló állások Önnek
HR Tanácsadó

Randstad Hungary Kft.

A munkahelyeden ülve az álmaid pozíciójáról álm...
Budapest

Műszaki tanácsadó

HSA Kft.

Műszaki tanácsadó   Feladatok: Forgácsoló szers...
Magyarország

Pénzügyi tanácsadó

Cégnév elrejtése

Csatlakozz hozzánk pénzügyi tanácsadóként Budap...
Budapest, Pest