www.cvonline.hu

Szoftver bevezetési tanácsadó

Régió: Bács-Kiskun

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.10.23.
Jelentkezési határidő: 2017.10.05.

Partnerünk a bér- és munkaügy, valamint a humánerőforrás-gazdálkodás szakértője. 20 éves szakmai tapasztalattal és országos hálózattal rendelkezik,közel 240 munkatárssal. Csapatukba keresünk Tanácsadó pozícióba új munkatársat.

Pozíció leírása / Job description

- Szoftver bevezetési projektekben való részvétel
- Helyszíni termék és/vagy ügyféltámogatás nyújtása
- Szakmai és szoftverkezelési konzultáció, szaktanácsadás az ügyfelek részére
- A szoftverek oktatása az ügyfelek részére: csoportos képzés, egyéni betanítás
- Szervezett szakmai tanfolyamok, képzések valamint belső képzések megtartása
- Felmerülő új ügyféligények fogadása
- Az elvégzett munkafeladatok rögzítése, dokumentálása

Elvárások / Requirements

- Felsőfokú végzettség
- Angol nyelv középfokú ismerete
- Bevezetési projektekben való tapasztalat
- Ügyfél centrikus gondolkodás
- Jó problémamegoldó és kommunikációs képesség

Előnyt jelent:

- HR tanácsadás, HR-es szoftverek bevezetésében szerzett tapasztalat
- HR-es ismeretek (munkajog, bérszámfejtés, stb.)

Amit kínálunk / Offer

- Versenyképes juttatás
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Modern munkakörnyezet

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória IT / Informatika
Régió Bács-Kiskun
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -