www.cvonline.hu

Tanácsadó

  • A hirdetés 78 napja lejárt

Cégünk 17 éve a követeléspiac meghatározó szereplője.
Bankok és pénzügyi vállalkozások (lízingcégek, faktor cégek) részére nyújt követelés- és eszköz kezelési szolgáltatást.

Meglévő ügyfélkörünk bővítése érdekében keresünk

tanácsadói munkakörbe

külsős munkatársat

Elvárásaink:

  • Meglévő kapcsolatrendszer bankok, pénzügyi vállalkozások vonatkozó területén
  • Új kapcsolatok feltérképezése, kiépítése

Javadalmazás:

  • Kizárólag jutalékos rendszerben, folyamatos jutalékfizetéssel. A jutalék mértéke megállapodás szerint.

Jelentkezéseket az alábbi email címre várjuk.