www.cvonline.hu

Tanácsadó

  • Ez az állásajánlat 2 napon belül lejár

Új idők, új elvárások,

új lehetőségek.

A Magyar Orvosi Kamara által, 46 ezer orvos kiszolgálására létrehozott, MOK Komplex Pénzügyi Tanácsadó Kft., speciálisan orvosok részére kidolgozott pénzügyi szolgáltatások értékesítésére keres, Hajdú-Bihar, Szabolcs-Szatmár-Bereg megyékben 2-2 fő pénzpiaci értékesítési tapasztalattal rendelkező, gyakorlott tanácsadó munkatársat.

Tanácsadó

Feladatai közé tartozik:

  • Igényfelmérés készítése, kapcsolattartás a Magyar Orvosi Kamara tagjaival
  • Kapcsolattartás a központi irányítással
  • Pénzpiaci és biztosítási szolgáltatások értékesítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, vagy
  • Független biztosításközvetítői vizsga és/vagy
  • Független pénzpiaci közvetítői vizsga
  • Saját kiszolgálású ügyfélállomány létrehozása a Kamara tagjaiból

Amit kínálunk:

  • Meglévő, magas presztizsű ügyfélkör
  • Pénzügyi szolgáltatások értékesítése
  • Versenyképes jövedelem

Jelentkezés fényképes szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen Bartha János értékesítési vezetőnél.

Munkavégzés helye Hajdú-Bihar-, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Kategória Értékesítés / Kereskedelem, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Hajdú-Bihar, Szabolcs-Szatmár-Bereg