www.cvonline.hu

Pénzügyi, stratégiai tanácsadó

  • A hirdetés 68 napja lejárt

Magyarországon működő nagy- és középvállalatoknál, valamint az államigazgatás szereplőinél dolgozó, magyar tulajdonban lévő, 2007 elején alakult pénzügyi, stratégiai tanácsadó cég (kiemelt üzletágak: energetikai, közösségi közlekedés, uniós forráselosztás) fiatal közgazdász munkatársakat keres

Pénzügyi, stratégiai tanácsadó pozícióba

Elvárások

  • Közgazdasági diploma
  • A szakmai feladatok iránti érdeklődés
  • Problémamegoldó készség
  • Jó írásbeli és szóbeli kifejezőkészség
  • Alkalmazási szintű pénzügyi, számviteli ismeretek
  • Angol nyelvtudás
  • MS Office programok (kiemelten Excel) készségszintű ismerete
  • Minimum 2 év munkatapasztalat

Előny

  • Corvinus Egyetemen, Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetemen, a Pécsi Tudományegyetemen vagy a BGF Pénzügyi és Számviteli Főiskolai Karán – lehetőség szerint pénzügyi, illetve menedzsment szakok valamelyikén megszerzett diploma
  • Pályázati projektmenedzsment tapasztalat (akár kedvezményezetti akár forráselosztói oldalon)
  • Általános projektmenedzsment tapasztalat
  • Tanácsadóként szerzett tapasztalat
  • Energia szektorban szerzett szakmai tapasztalat
  • Jogosítvány

Amit a cég kínál munkatársainak

  • Tapasztalt vezető tanácsadók irányítása mellett, változatos, magas szakmai felkészültséget kívánó projektekben való részvétel
  • A személyes szakmai kapcsolatok gyors bővítésének lehetősége
  • Versenyképes jövedelem
  • Kizárólag teljesítményfüggő előmenetel
  • Kitűnő munkafeltételek, kellemes környezet

A jelentkezéseket a fényképes szakmai önéletrajzzal együtt e-mail-en kérjük megküldeni az alábbi címre (a tárgy rovatban kérjük a „tanácsadó” feliratot szerepeltetni).

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő