www.cvonline.hu

TANÁCSADÓ

  • Az állásajánlat lejárt.

SAP Business One vállalatirányítási rendszer bevezetéséhez és támogatásához keresünk új munkatársat

TANÁCSADÓ

munkakörbe.

Feladatok:

  • üzleti igények felmérése és értelmezése;
  • projektekben való aktív részvétel a Senior munkatársak mellett;
  • meglévő ügyfelek támogatása;
  • informatikai és gazdasági projektekben szakértői feladatok ellátása;
  • belső (cégműködést támogató) adminisztratív feladatok elvégzése;
  • szakmai támogatás nyújtása az értékesítés folyamán (prezentációk, bemutatók tartása);

Elvárások:

  • alapvető informatikai ismeretek (lehetőleg gyakorlati tapasztalattal);
  • felsőfokú végzettség (pénzügyi, mérnöki, informatikai vagy közgazdasági végzettség előny);
  • angol nyelvismeret (legalább olvasás és beszédértés);
  • utazási hajlandóság;

Ideális jelölt:

  • átlag feletti kommunikációs készséggel rendelkezik;
  • otthonosan mozog az informatikai megoldások között (lekérdező eszközök, SQL scriptek, adatbáziskezelők, stb.);
  • tapasztalatot szerzett valamilyen integrált vállalatirányítási, vagy ügyviteli rendszerben, esetleg fejlesztői környezetben;
  • tisztában van az alapvető pénzügyi folyamatokkal, ismeri a számvitel alapfogalmait;
  • képes önálló és csapatban is dolgozni;

Előny:

  • SAP Business One (esetleg más integrált rendszer) felhasználói szintű ismerete;
  • aktív részvétel valamilyen vállalatirányítási rendszer bevezetésében;
  • kis- és középvállalatok alapvető logisztikai, pénzügyi folyamatainak ismerete;
  • rugalmasság;

Amit kínálunk:

  • versenyképes fix jövedelem;
  • projekthez kapcsolódó ösztönző rendszer (mozgó bér, projektben betöltött szereptől függően);
  • önállóság, fejlődési lehetőség (névre szóló tanúsítványok);
  • rugalmas munkaidő;

Munkavégzés helye:
A betanulás ideje alatt (5-6 hónap) Budapesti irodánkban, később a projekt helyszíneken és az irodában felváltva történik a munkavégzés.

Fényképes, magyar és/vagy angol nyelvű önéletrajzokat az alábbi email címre várjuk.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória IT / Informatika, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest