www.cvonline.hu

Tanácsadó Transzferárazási tapasztalattal

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.26.
Jelentkezési határidő: 2015.07.30.
Hirdetés azonosító: 926032

Feladatok:

-adójogszabályok értelmezése, elemzése
-adójogszabályok változásával kapcsolatos hírlevelek elkészítése
-írásos adójogi elemzések, tanácsadó levelek, összefoglalók magyar és angol nyelven történő elkészítése
-hatóságokhoz benyújtandó állásfoglalás-kérő levelek elkészítése
-feltételes adómegállapítás iránti kérelmek és előzetes ármegállapítási kérelmek (APA) elkészítése
-ügyfeleknek történő szóbeli és írásbeli adótanácsadás nyújtása

Elvárások:

-főiskolai/egyetemi végzettség
-1-3 éves tapasztalat adótanácsadás területén
-transzferárazásban szerzett tapasztalat
-folyékony angol nyelvtudás
-Big4-ban szerzett tapasztalat előnyt jelent!

Amit kínálunk:

-versenyképes fizetés
-pozitív légkör
-változatos feladatok
-fejlődési lehetőségek
-izgalmas ügyfélkör
-end-to-end folyamatokban való részvétel
-professzionális csapat
-munka-magánélet egyensúlya

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján