www.cvonline.hu

Tanácsadó / területi referens

  • A hirdetés 1270 napja lejárt

Több mint 20 év tapasztalattal rendelkező vállalkozás keresi csapatába a kimagasló sikerre vágyó, pozitív, határozott, céltudatos beállítottságú leendő kollégáit. Vállalkozásunk a direktértékesítés területén meghatározó szerepet tölt be. Magyarországon, egészségmegőrző, házi használatú gyógyászati segédeszközöket forgalmazunk az ország területén.
Profilbővítés céljából is keres piacvezető termékére területi referenseket.

Tanácsadó/területi referens

Szükséges végzettség:

  • középfokú végzettség, érettségivel

Feladatok:

  • ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • személyes tanácsadás
  • a cég széleskörű termékpalettájának bemutatása és értékesítése adott földrajzi területen
  • vevők elégedettségének biztosítása

Elvárások:

  • kimagasló kommunikációs képesség
  • kreatív szemlélet
  • önálló munkavégzés
  • átlagnál nagyobb felelősségvállalás
  • lojalitás
  • precizitás
  • pozitív, határozott, céltudatos beállítottságú személyiség
  • mobiltelefon
  • internet
  • saját gépkocsi
  • „B” kategóriás jogosítvány

Egyéb kritériumok:

  • Számlaképesség
  • Saját gépjármű használata

A munkavégzés helye:

Home Relax Hungary Kft., 1043 Budapest, Berda J.u. 22 fsz. 16.
További juttatások:

  • Kimagasló, forgalomarányos magas jutalék, prémium és bónusz juttatások

Kapcsolat:

  • Kapcsolattartó személy: Sali Csaba

Várjuk értékesítési csoportok jelentkezését is!