www.cvonline.hu
Tanácsadó SSC területre
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.07.08.
Jelentkezési határidő: 2015.07.09.
Hirdetés azonosító: 909726
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Amennyiben van jó pár év mögötted a toborzás-kiválasztás területén, ismered és szereted az üzlettámogató központok világát, megvan a kellő magabiztosságod, tapasztalatod ügyfél prezentáció megtartásához, de nem tartod unalmas feladatnak egy friss diplomások számára szóló pozíció betöltését sem, akkor olvass tovább!

Csapatunk bővítése miatt új kollégákat keresünk TANÁCSADÓ SSC területre az alábbi feladatokra:

- A jelöltek felkutatása, előszűrése
- Interjúk megszervezése, lebonyolítása
- Pályázatok teljes körű kezelése
- Magyar és külföldi ügyfelekkel való kapcsolattartás
- Üzletfejlesztés, (hideghívások,személyes találkozók)
- Networking
- Innovatív toborzási megoldások és alternatív jelöltszerzési technikák alkalmazása, fejvadászat

Követelmények
- Főiskolai / egyetemi diploma
- Min. 1-3 éves toborzásban és kiválasztásban szerzett tapasztalat főként üzlettámogató központ területén
- Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
- On-line, social-media recruitment ismerete
- Sikerorientált, újító gondolkodás
- Motivált, proaktív, csapatjátékos személyiség
- Kiváló kommunikációs és tárgyalókészség
- Önállóság,humorérzék, empátia

- Kiemelkedő bérezés, jutalékrendszer és béren kívüli juttatás
- Hosszú távú munkalehetőség egy stabil hátterű multinacionális vállalatnál
- Jó hangulatú, fiatalos, összetartó csapat
- Kreatív feladatok, kihívásokkal teli munkakör

Egyéb hasonló állások Önnek
Recruitment Consultant for the IT/Telco Team

Randstad Hungary Kft.

As the world’s number two HR services company, ...
Budapest

Learning & Development Manager

On behalf of our multinational partner we are l...
Budapest

In-house Recruiter EMEA

HAYS Hungary Kft.

  The In-house Recruiter position is open in a...