www.cvonline.hu

TANÁCSADÓ - Munkaerő-kölcsönzési területre

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.24.
Jelentkezési határidő: 2016.05.04.
Hirdetés azonosító: 1022043

Szereztél már értékesítésben tapasztalatot viszont a munkaerő-kölcsönzés területét is szívesen megismernéd? Talán munkaerő-kölcsönzésben dolgoztál eddig de vonz az, hogy értékesítés világában is kipróbáld magad?
Dinamikus vagy és fontos számodra, hogy igazán jó hangulatú csapatban dolgozz?

Ha igen, akkor lehet, hogy pont téged keresünk a Randstad rohamosan bővülő munkaerő-kölcsönzési divíziójába!

Feladatok:

- Munkaerő-kölcsönzési projektek menedzselése
- Előszűrés, telefonos és személyes interjúk lefolytatása, fizikai és szellemi munkaerő toborzása
- Innovatív és kreatív toborzási módszerek alkalmazása a legjobb jelöltek megtalálása érdekében
- Részvétel ügyfél találkozókon, tárgyalásokon
- Új, potenciális ügyfelekkel való kapcsolatfelvétel

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség
- Középfokú angol nyelvtudás
- Munkaerő-kölcsönzésben ÉS/VAGY értékesítésben szerzett tapasztalat
- Energikus, eredmény-orientált és proaktív személyiség
- B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

- Lehetőség arra, hogy egy piacvezető HR tanácsadó cég munkatársa legyél
- Klassz és fiatalos környezet a Millenáris Park irodaházában, prémium helyen
- Kihívást jelentő feladatok, felelősségteljes munkakör és lehetőség a mindennapi tanulásra, fejlődésre

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a