www.cvonline.hu

Tanácsadó és Tervező mérnök - INTS/14/21

  • A hirdetés 487 napja lejárt

Nemzetközi gyártó és kereskedelmi partnerünkhöz keresünk új kollegát törökbálinti munkavégzési helyre,

Tanácsadó és Tervező mérnök pozícióba.

Ref.: INTS/14/21

Olyan kollégát keresünk, aki érdeklődik a mechatronika és az automatizálás iránt, szeret tanulni és változatos feladatkörre vágyik, amelyet egy összetartó csapat tagjaként végezhet el.

Feladatok:

  • Műszaki szaktanácsadás, háttértámogatás
  • A vevőktől, az értékesítő kollégáktól, illetve az ügyfélszolgálattól elektronikusan, telefonon, faxon, személyesen történő megkeresések műszaki tisztázása, megfelelő előkészítése, ajánlatra való kidolgozása
  • Problémák gondos kivizsgálása, diagnosztizálása
  • A megoldási útvonalak kidolgozása, a javítások nyomon követése, a szükséges dokumentáció elkészítése
  • Projektek, ajánlatok, megrendelések nyomon követése, reklamációk kezelése
  • Piackutatási anyagok feldolgozása, adatok begyűjtése és továbbítása az illetékesek felé
  • Értékesítő munkájának támogatása

Elvárások:

  • Mérnöki diploma
  • Inventor szoftver ismerete, gyakorlott használata
  • Tárgyalóképes, minimum erős középfokú angol nyelvtudás
  • Ügyfélorientált hozzáállás, kiváló problémamegoldó készség
  • Tanulékonyság (több ezer alkatrészt és gépet kell részletesen megismerni)

Előny:

  • 1-3 év releváns tapasztalat (pl. automatizálás, műszaki szaktanácsadás, mechatronika, karbantartás, folyamatmérnök területek valamelyikén)
  • Robotika, pneumatika terén szerzett tapasztalat
  • Gépészmérnök, villamosmérnök, mechatronikai mérnök, közlekedésmérnök végzettség
  • Gyártás terén szerzett tapasztalat
  • Német nyelvtudás

Amit kínálnak:

  • Stabil jövedelem, év végi bónusz és cafeteria
  • Több ezres ügyfélkör – kisvállalkozásoktól kezdődően óriási gyártó cégekig
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Összetartó csapat
  • Jól strukturált vállalati működés

Munkavégzés helye:

Törökbálint

Kérem önéletrajzát a  E-mail cím megjelenítése e-mailcímre küldje a pozíció pontos megnevezésével.

Szívesen nyújtunk a pozícióval kapcsolatos bővebb tájékoztatást, ez esetben kérem küldje el elérhetőségét a fenti e-mail címre.

AZ Ön tanácsadója Ling Dóra lesz.

AZ INT-Solution Kft. Munkaerő-közvetítési nyilvántartási száma: XVI-M-001/3777-2/2013

Helyek Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol