Valid Kft.-Tanácsadó Értékesítő (Kiemelt Termékekért Felelős Munkatárs)

Tanácsadó Értékesítő (Kiemelt Termékekért Felelős Munkatárs)

A VaLiD Dental Medical Kft. 23 éve működő fogászati és fogtechnikai berendezéseket, eszközöket és anyagokat forgalmazó magyar tulajdonú vállalat. Termékeivel lefedi a fogorvosi és fogtechnikai szakma szinte teljes anyag, eszköz és berendezés igényét.

A cég jelenleg az alábbi munkakörbe keres megbízható munkatársat:

Tanácsadó Értékesítő

Kiemelt Termékekért Felelős Munkatárs

Feladatok:

  • Termékek értékesítése
  • Minőségi ügyfélkapcsolat fenntartása
  • Termékek nagyon pontos ismerete
  • Tanácsadás ügyfeleink részére
  • Szakmai rendezvényeken tanácsadás, prezentációk megtartása
  • Értékesítő kollégák támogatása, segítése

Elvárások:

  • Minimum 5 év értékesítési tapasztalat
  • Felelősségteljes, megbízható, és következetes személyiség
  • Közép vagy felsőfokú végzettség
  • Jó megjelenés, kiváló kezdeményező és kommunikációs képesség
  • Üzleti éleslátás, önállóság, kreativitás
  • Nyitottság, innovatív gondolkodás
  • Angol nyelv középfokú ismerete, jó kommunikácó szóban írásban
  • Microsoft Office® alkalmazások felhasználói szintű ismerete (Word, Excel, PowerPoint,)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Budapest, vagy közvetlen környezetében élő lakos
  • Erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk:

  • Stabil céges háttér
  • Családias légkör
  • Szakmai képzések biztosítása
  • Személyes fejlődési lehetőség
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, alkalmazotti jogviszonyban
  • 3 hónap próbaidő

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Elsősorban olyan, értékesítésben jártas álláskeresők jelentkezését várjuk, akik hosszútávon gondolkodva keresnek állást.

Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, kérjük, küldje el fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a lenti e-mail címre.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Szolgáltatás / Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat, Kereskedelem / Értékesítés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Pest, Budapest