www.cvonline.hu

TANÁCSADÓ- ÉRTÉKESÍTŐ (6020)

  • A hirdetés 1235 napja lejárt

Elvárások:
•építőipari vagy műszaki területen szerzett középfokú végzettség
•építőipari ismeret mind gyakorlati, mind elméleti síkon
•AutoCAD vagy más építőipari program ismeret
•B kategóriás jogosítvány

Személyiség:
•jó megjelenés
•kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
•eredményorientált, felelősségteljes munkavégzés

Előny:
•építőipari felsőfokú végzettség
•angolnyelv ismeret, tárgyalási szinten

Feladatok:
•napelemes tartószerkezetek értékesítése
•tárgyalás a lehetséges ügyfelekkel
•igény esetén helyszíni felmérés
•tervezés szaktanácsadás
•aktív részvétel a termékfejlesztésben

Munkavégzés helye:
Győr

Munkarend:
•hétfőtől – csütörtökig  8.00- 17.00-ig
•pénteken                       8.00- 14.30-ig

Juttatások:
•bérezés megegyezés szerint
•egyéb juttatás: próbaidő után cafetéria, vállalati gépjármű, mobiltelefon

Jelentkezési határidő:
A fényképpel ellátott pályázatokat a pozíció elnevezésével és a bérigény megjelölésével E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk. Ügyfélszolgálati idő: hétfőtől – csütörtökig: 8-16 óráig, pénteken: 8-15 óráig.