www.cvonline.hu

Tanácsadó (Business Analyst)

  • A hirdetés 690 napja lejárt

Megbízónk 23 éve folyamatosan fejlődő és bővülő létszámmal működik.

Magyarország egyik meghatározó üzleti alkalmazás fejlesztő cége, szoftver megoldásaik piacvezető vállalatok működését támogatják.

Saját fejlesztésű vállalatirányítási rendszereinek implementációs projektjeihez, valamint ügyfeleinél egyedi szoftver-bevezetési feladataihoz kapcsolódóan keresünk junior és senior

munkatársakat.

Feladatok:

  • Ügyfelek igényeinek megismerése, rendszerezése, kezelése
  • Tanácsadói, szakértői közreműködés ERP rendszerekhez kapcsolódó projektekben
  • Az elkészült szoftverek tesztelésében való részvétel: hibák kiszűrése, meghatározása
  • Dokumentációk elkészítésében való részvétel: tartalmi követelmények, felügyelet
  • Oktatások megszervezése, azok megtartásában aktív oktatói közreműködés
  • Projektvezető támogatása, kimutatások, jelentések készítése
  • Szükség esetén megrendelőink vidéki telephelyén történő eseti munkavégzés

Elvárások:

  • Szakirányú (gazdasági - elsősorban számvitel és/vagy informatikus) felsőfokú  végzettség
  • Vállalati-, gazdasági-, üzletviteli ismeretek
  • Informatikai rendszerekkel kapcsolatos ismeretek
  • ERP, számlázás, követeléskezelés vagy pénzintézeti területen szerzett releváns tapasztalat
  • Ügyfélorientált hozzáállás és kiváló kommunikációs készség
  • Jó problémamegoldó- és önálló munkavégzésre való képesség
  • Gyakorlatias hozzáállás, rendszerszemlélet, precíz és igényes munkavégzés
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Integrált ügyviteli rendszerek bevezetésében, testre szabásában szerzett tapasztalat
  • Ügyfél-igények felmérésében, követelmény-kezelésben való jártasság
  • Helyszíni-, illetve telefonos rendszertámogatási gyakorlat
  • Felhasználói- és rendszerdokumentációk készítésében szerzett tapasztalat
  • Adatbázis (Oracle, DB2) kezelésben szerzett tapasztalat (SQL, egyéb lekérdező eszközök)
  • B kategóriás jogosítvány

A sikeres pályázó számára a versenyképes fizetés és a barátságos munkakörnyezet garantált. Változatos, izgalmas projektekre, valamint a betanulási szakaszon túl is segítőkész kollégákra egyaránt lehet számítani.

A pályázatokat fényképes, részletes magyar nyelvű szakmai önéletrajzzal, pontos cím, telefonszám, pályázott pozíció nevének, valamint a juttatásokra vonatkozó elképzelések feltűntetésével várjuk az alábbi e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Oktatás / Képzés
IT / Informatika
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő