www.cvonline.hu

Tanácsadó (BA) Vállalatirányítási rendszerek

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Megbízónk az 1991-es alapítása óta folyamatosan fejlődő, hazai magánszemélyek tulajdonában álló szoftverház. Magyarország egyik meghatározó informatikai szolgáltató cége, tevékenységének középpontjában üzleti alkalmazás fejlesztés és

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Ügyfelek igényeinek megismerése, rendszerezése, kezelése
  • Tanácsadói, szakértői közreműködés ERP rendszerekhez kapcsolódó porjektekben
  • Az elkészült szoftverek tesztelésében való részvétel: hibák kiszűrése, meghatározása
  • Dokumentációk elkészítésében való részvétel: tartalmi követelmények, felügyelet
  • Oktatások megszervezése, azok megtartásában aktív oktatói közreműködés
  • Projektvezető támogatása, kimutatások, jelentések készítése
  • Szükség esetén megrendelőink vidéki telephelyén történő eseti munkavégzés

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Szakirányú (gazdasági - elsősorban számvitel és/vagy informatikus) főiskolai / egyetemi szintű végzettség
  • Vállalati-, gazdasági-, üzletviteli ismeretek
  • ERP / számlázás / követeléskezelés / pénzintézeti területen szerzett legalább 1-3 éves releváns tapasztalat
  • Ügyfélorientált hozzáállás és kiváló kommunikációs készség
  • Jó problémamegoldó- és önálló munkavégzésre való képesség
  • Gyakorlatias hozzáállás, rendszerszemlélet, precíz és igényes munkavégzés
  • Középfokú angol nyelvtudás

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Integrált ügyviteli rendszerek bevezetésében, testre szabásában szerzett tapasztalat
  • Ügyfél-igények felmérésében, követelmény-kezelésben való jártasság
  • Helyszíni-, illetve telefonos rendszertámogatási gyakorlat
  • Felhasználói- és rendszerdokumentációk készítésében szerzett tapasztalat
  • Adatbázis (Oracle, DB2) kezelésben szerzett tapasztalat (SQL, egyéb adatbázis lekérdező eszközök)
  • B kategóriás jogosítvány

AMIT KÍNÁLUNK:

  • A sikeres pályázó számára a versenyképes fizetés és a barátságos munkakörnyezet garantált. Változatos, izgalmas projektekre, valamint a betanulási szakaszon túl is segítőkész kollégákra egyaránt lehet számítani.

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 2-5 év szakmai tapasztalat

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Angol - kommunikációképes szint

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Budapest, III. kerület

Munkavégzés helye Budapest, III. kerület
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet, IT / Informatika, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest