www.cvonline.hu

Támogató rendszergazda - Service Desk

  • A hirdetés 967 napja lejárt

Szakterület megnevezése: üzemeltetés

Munkavégzés helye: Budapest

Főbb feladatok:

  • Informatikai vállalat Ügyfeleinek támogatása
  • Telefonon, e-mailen érkező megkeresések megválaszolása, megoldása -annak rögzítése a hibajegykezelő rendszerbe
  • Felhasználói (L1) szintű IT problémák megoldása
  • Kapcsolattartás a cégen belül más szakterületekkel
  • Bejelentések nyomon követése, adminisztrációja, eszkaláció

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Középfokú végzettség
  • Hasonló területen, ügyfelek informatikai támogatásában szerzett tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • MS Office alkalmazások - kiemelten az MS Office 2007 verzió - alapos ismerete
  • Windows 7 alapos ismerete
  • Ügyfélközpontú gondolkodás, jó problémafelismerő- és megoldó képesség
  • Jó stressz- és monotonitástűrés, csapatmunkára való képesség

Szükséges végzettség: középfokú

Szükséges nyelvismeret: angol (tárgyalóképes)

Előnyt jelent:

  • Hasonló csoportban végzett több éves munkatapasztalat
  • Lotus Notes ismerete
  • Hálózatos ismeretek

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol