www.cvonline.hu

Támogató rendszergazda gyakornok

  • A hirdetés 924 napja lejárt

Szakterület megnevezése:  üzemeltetés

Munkavégzés helye:  Budapest

Főbb feladatok:

  • informatikai vállalat ügyfeleinek támogatása
  • telefonon, e-mailen érkező megkeresések megválaszolása, megoldása -annak rögzítése a hibajegykezelő rendszerbe
  • felhasználói (L1) szintű IT problémák megoldása
  • kapcsolattartás a cégen belül más szakterületekkel
  • bejelentések nyomon követése, adminisztrációja, eszkaláció

Munkakör betöltésének feltételei:

  • aktív felsőfokú hallgatói jogviszony releváns területen (nappali tagozaton)
  • hasonló területen, ügyfelek informatikai támogatásában szerzett tapasztalat
  • aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • MS Office alkalmazások - kiemelten az MS Office 2007 verzió - alapos ismerete
  • Windows 7 alapos ismerete
  • ügyfélközpontú gondolkodás, jó problémafelismerő- és megoldó képesség
  • jó stressz- és monotonitástűrés, csapatmunkára való képesség
  • minimum 30 óra / hét munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Lotus Notes ismerete
  • hálózatos ismeretek

Szükséges végzettség:   középfokú, Érettségi

Szükséges nyelvismeret:    angol ( haladó )

Munkaviszony időtartama:   határozatlan idejű

Helyek Budapest
Pest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Szakmai gyakorlat / gyakornok