www.cvonline.hu

Támogató rendszergazda gyakornok

  • A hirdetés 906 napja lejárt

Munkakör megnevezése:

Szakterület megnevezése:    üzemeltetés

Munkavégzés helye:    Budapest

Főbb feladatok:

  • informatikai vállalat ügyfeleinek támogatása
  • telefonon, e-mailen érkező megkeresések megválaszolása, megoldása -annak rögzítése a hibajegykezelő rendszerbe
  • felhasználói (L1) szintű IT problémák megoldása
  • kapcsolattartás a cégen belül más szakterületekkel
  • bejelentések nyomon követése, adminisztrációja, eszkaláció

A munkakör betöltésének feltételei:

  • aktív felsőfokú hallgatói jogviszony releváns területen (nappali tagozaton)
  • hasonló területen, ügyfelek informatikai támogatásában szerzett tapasztalat
  • aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • MS Office alkalmazások - kiemelten az MS Office 2007 verzió - alapos ismerete
  • Windows 7 alapos ismerete
  • ügyfélközpontú gondolkodás, jó problémafelismerő- és megoldó képesség
  • jó stressz- és monotonitástűrés, csapatmunkára való képesség
  • minimum 30 óra / hét munkavégzés

Szükséges végzettség:    középfokú, Érettségi

Szükséges nyelvismeret:    angol ( haladó )

Előnyt jelent:

  • Lotus Notes ismerete
  • hálózatos ismeretek

Jelentkezési határidő: 2014. augusztus 4.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
IT / Informatika
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő