www.cvonline.hu

TÁMOGATÓ MUNKATÁRS

  • Az álláshirdetés 24 napja lett aktiválva

További információ: Link megjelenítése

A Streamnet Kft. a hazai videokonferencia és professzionális AV integrációs piac vezető cége, jelentős nagyvállalati és államigazgatási ügyfélkörrel keres támogató munkatársat.

Feladatok:

  • ügyfélmenedzserek tevékenységének támogatása
  • hivatalos ajánlatok és árkalkulációk elkészítése
  • tender-és pályázati anyagok összeállítása
  • mindennapi ügyek cégen belüli menedzselése
  • egyéb adminisztrációs feladatok ellátása
  • marketing akciókban és promóciókban való részvétel

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség / 1-3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • proaktivitás, jó kommunikációs készség, analitikus gondolkodás, csapatmunka
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • önálló, precíz munkavégzés, terhelhetőség
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • informatikai ismeretek

Előnyök:

  • közbeszerzési ismeretek és tapasztalatok
  • felsőfokú műszaki vagy gazdasági tanulmányok
  • B típusú jogosítvány
  • felsőfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • hosszú távú, kreatív munkalehetőség
  • stabil vállalati háttér, kellemes munkakörnyezet, dinamikusan fejlődő piacon való jelenlét
  • azonnali munkakezdés
  • fiatalos, dinamikus csapat

Munkavégzés helye: Budapest, 13. kerület