www.cvonline.hu

Támogató fejlesztő

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.06.23.
Hirdetés azonosító: 1016597
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal egy folyamatinformatikával foglalkozó partnerünkhöz keresünk támogató fejlesztőket!

Feladatok:

  • Naponta fejlesztés, a rendszerekben hiba keresése és javítása. A kódok nagy része .net, MS SQL vagy Oracle SQL.
  • A meglévő rendszerek funkcionalitásának kibővítése a korábban kitalált alapelveknek módszereknek és architektúrának megfelelően.
  • Éles rendszereken feladatok elvégzése, a lehető legkisebb negatív üzleti hatás mellett.
  • A feladatok szériában és határidőre (SLA-ra) történő elvégzése.
  • Direkt kommunikáció a felhasználókkal, üzemeltetőkkel.
  • Dokumentálása és kommunikálása a feladatok elvégzésének.

Elvárások:

  • A jelölt képes magát megértetni a környezetével
  • A jelölt szakmailag stabil, igényes, a nagyvállalati elvárásokat is teljesítő megoldásokat készít.
  • Képesnek kell lennie a jelöltnek  megérteni és módosítani egy szoftver tervet a koncepciótól a specifikáción, rendszerterveken át a telepítési és üzemeltetési szintig.
  • Minimum 0,5-1 év .NET C# fejlesztési tapasztalat
  • Angol nyelvtudás, technikai szinten (dokumentáció írás, egyeztetés)

Előnyt jelent:

  • Rendszer architektúra tervezésben való tapasztalat, részvétel
  • Microsoft minősítések
  • Felsőfokú végzettség
  • Sharepoint 2010-2013, Sharepoint Online (Office 365) tapasztalat.
  • Team Foundation Server ismerete
  • Fejlesztési projekt módszertanok ismerete (MSFT, Scrum, Kanban)
  • Automatizált tesztelésben szerzett tapasztalat (unit teszt, coded ui teszt, stb.)
  • Fejlesztési design minták ismerete
  • MS-SQL adatbázis, illetve T-SQL mély ismerete (pl. tábla függvények, nézetek, tárolt eljárások, CTE, stb.)
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Képzések és továbbképzések
  • Előrelépési lehetőség

Amennyiben felkeltette érdeklődésed a lehetőség, kérjük, önéletrajzod feltöltésével jelentkezz a pozícióra!

Kategória
IT / Informatika