www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 1024595
lejárt
Tech People FEJLÉC

Magyarországon működő támogató szervezet kollégát keres

TÁMOGATÁSI ÉS PÉNZÜGYI ÜGYINTÉZŐ

munkakörbe.

Elvárások:
  • legalább középfokú szakirányú végzettség és pénzügyi ismeret
  • min. 1 éves pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • számítógépes ismeretek, wordben, excelben való jártasság
  • önálló, precíz, pontos munkavégzés
  • nagy munkabírás, monotonitástűrés
  • kiváló kommunikációs készség, jó problémamegoldó képesség
  • nyugodt, kiegyensúlyozott, jó munkatársi viszony kialakítására képes személyiség
  • büntetlen előélet
  • referencia levél előző munkáltatótól
Amit ajánlunk:
  • határozatlan idejű, Mt. hatálya alá tartozó munkaszerződés 3 hónap próbaidővel
  • versenyképes jövedelem
  • önálló, felelősségteljes munkakör
  • kellemes munkahelyi környezet
Feladatok:
  • beérkező dokumentumok alaki és tartalmi ellenőrzése
  • szerződések előkészítése
  • utalások rögzítése banki rendszerben
  • pénzügyi adminisztratív feladatok ellátása
  • adatfeldolgozás, rendszerezés
  • kapcsolódó nyilvántartások vezetése, kimutatások készítése
  • partnerekkel való kapcsolattartás
  • különböző szervezeti egységek közötti napi szintű kapcsolattartás
Előny:
  • felsőfokú végzettség
  • támogató szervezetnél szerzett munkatapasztalat
Munkavégzés helye:
  • Budapest XIV.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk önéletrajzát!

Tech People LÁBLÉC