www.cvonline.hu

Tálcás-csomagoló

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 1116778

Gyáli partnercégünk részére keresünk munkavállalókat az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • A csomagológépről érkező csomagok elszedése, kartonokba, ládákba történő helyezése és készáruraktárba szállítása
  • Fémdetektor (kritikus szabályozási pont) felelősségteljes kezelése az előírásoknak megfelelően és rögzítése a minőségbiztosítási rendszer kapcsolódó dokumentumain
  • Hibás csomagok (rossz dátum, felirat, levélbecsípődés, hegesztési hibák, nyersanyagproblémák) kiszűrése
  • A termelő gépek, eszközök állagának /állapotának megóvása, előírásszerű használata
  • A termelésközi és termelés végi takarítási munkák elvégzése

Elvárások:
  • Minimum alapfokú végzettség (8 általános)
  • Jó látás, kézügyesség, gyorsaság, jó fizikum, átlagos magasság szükséges
  • Monotóniatűrés, teherbíró képesség (nehezebb fizikai munkának számít)
  • Hűtött munkaterület (6-7 fok) bírása

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Bejelentett munkaviszony
  • Versenyképes fizetés
  • 2 műszak, hétfőtől vasárnapig, heti 5 nap munkavégzéssel. 7:00-16:00 16:00-01:00

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel a fent említett elvárásoknak, kérem küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a megadott e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Gyál

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Pest