www.cvonline.hu

Tálaló - pénztáros

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 945090

A magyarországi HR szolgáltatási piacvezető cégei közé tartozó Prohumán az egyik legdinamikusabban növekvő európai HR szolgáltató csoport, a lengyelországi székhelyű Work Service csoport tagja. A csoport a magyar piac mellett, Lengyelországban, Oroszországban, Romániában, Csehországban, Szlovákiában, Törökországban és Németországban végez aktív toborzási és kiválasztási tevékenységet. Multinacionális, intézményi étkeztetéssel foglalkozó partnerünk számára keresünk munkatársakat az alábbi területre:

Feladatok:
  • részt vesz a nyersanyagok előkészítésében,
  • részt vesz a hidegvacsora előkészítésében, csomagolásában, tálalásában, elvégzi az ételkészítés közben beszennyeződött edények és eszközök mosogatását,
  • vigyáz az üzlet felszerelésére, berendezésére,
  • részt vesz az elkészült ételek kitálalásában.
  • vezető által meghatározott feladatok elvégzése.
Elvárások:
  • minimum 0,5 év munkatapasztalat
  • jó kommunikációs készség,
  • ápolt, igényes megjelenés,
  • dinamikus, rugalmas.
Amit kínálunk:
  • Stabil cég nyújtotta biztonság
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • béren felüli juttatások,
  • fiatalos, lendületes csapat.
Munkavégzés helye:
  • Kecskemét
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát, az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.
Személyes jelentkezés esetén:
6000 Kecskemét, Nagykőrösi utca 30.