www.cvonline.hu

Talajmechanikai és földmérő technikus (labor)

  • A hirdetés 79 napja lejárt

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

Helység
Budapest
Terület
Pálya- és mérnöki létesítmények (pálya- és eszközgazdálkodás, karbantartás)
Foglalkoztatás formája
Határozott idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Az anyavállalat ezzel foglalkozó, egyben legnagyobb munkavállalói létszámú részlege teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat. A MÁV pályahálózatát több mint 30 vasúttársaság veszi igénybe, amelyek számára vállalat különféle szolgáltatásokat nyújt.

Feladatok

  • a laboratóriumba érkező talajminták átvétele, előkészítése, kezelése
  • a vonatkozó szabványoknak, illetve előírásoknak megfelelően a tervező által kijelölt talajminták laboratóriumi vizsgálata. A vizsgálathoz tartozó mérési jegyzőkönyvek, bizonylatok kiállítása, átadása a tervezőnek
  • a laboratóriumi munka folyamatosságának biztosítása érdekében megfelelő időben a vegyszerek, desztillált víz, valamint laboratóriumi fogyóeszköz utánpótlása, beszerzése
  • a laboratóriumi munka folyamatosságának biztosítása érdekében a szárító-, izzító kemencék, terhelő berendezések, mérőórák, mérlegek állapotának rendszeres figyelemmel kísérése, amennyiben szükséges, javaslattétel a soron kívüli karbantartásra vagy javításra, illetve az eszközök pótlására

A munkakör betöltésének feltételei

  • legalább középfokú szakirányú végzettség (közlekedés építő, vegyész, környezetvédelmi, építőipari anyagipari technikus végzettségek egyike)
  • 1 év szakmai tapasztalat

2016.11.04.

Bővebb felvilágosítást ad
Kovács Rita 1/511-4510 / 01/45-10

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Mérnök / Műszaki
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű