www.cvonline.hu

Talajmechanikai és földmérő technikus (földmérő)

  • Az állásajánlat lejárt.

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

Helység
Budapest
Terület
Pálya- és mérnöki létesítmények (pálya- és eszközgazdálkodás, karbantartás)
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Az anyavállalat ezzel foglalkozó, egyben legnagyobb munkavállalói létszámú részlege teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat. A MÁV pályahálózatát több mint 30 vasúttársaság veszi igénybe, amelyek számára vállalat különféle szolgáltatásokat nyújt.

Feladatok

  • közreműködik a szakterület fejlesztési, átépítési, felújítási és kárelhárítási munkái előkészítéséhez és megvalósításához szükséges tervezési feladatokban,
  • önállóan részletterveket készít,
  • részt vesz a tervezési feladatok ellátásához szükséges helyszíni bejárásokban, felmérésekben, adatbeszerzések, szervezésében,
  • a szakterületnek megfelelően véleményezésre, ill. jóváhagyásra benyújtott tervdokumentációk, megvalósulási tervek elektronikus, szerkeszthető formátumban történő archiválását elvégzi.

A munkakör betöltésének feltételei

  • középfokú szakirányú végzettség (közlekedés építő, földmérő technikus végzettségek egyike)
  • 1 év szakmai tapasztalat

2016.11.04.

Bővebb felvilágosítást ad
Kovács Rita 1/511-4510 / 01/45-10

Várjuk jelentkezését!

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest