www.cvonline.hu

Takarító/Takarítónő

  • A hirdetés 8 napja lejárt

INTERFOOD-EUROPA Kft

Édesipari termelő üzemünkbe

Az INTERFOOD-EUROPA Kft. Budapest 15. kerületében található, dinamikusan fejlődő élelmiszeripari vállalkozás. Ha valaki rátekint cégünk logójára, átfogó képet kap rólunk: „Kézzel készítjük, szívből ajánljuk! Ezzel a filozófiával készülnek cukrászati termékeink, kombinálva a hagyományt és a minőséget. Dolgozóink létszámát folyamatosan bővítjük, ezért takarítói pozícióba várjuk jelentkezését.

Főbb feladatok:

  • az üzemi gyártási terület folyamatos higiéniai takarítása
  • a termelés során használt gépek, berendezések higiéniai takarítása
  • tisztítószerek és eszközök előírás szerinti használata
  • a termelés során keletkező hulladék megfelelő kezelése, hulladéktároló takarítása
  • a gyártástechnológiai és élelmiszerbiztonsági előírásoknak megfelelő tisztasági állapot folyamatos biztosítása

Főbb elvárások:

  • igényesség, pontosság, megbízhatóság
  • befejezett 8 általános iskolai osztály
  • egyműszakos munkarend vállalása
  • Hölgyek és Urak jelentkezését egyaránt várjuk!

Amit kínálunk:

  • teljes körű oktatás, betanítás és munkaruha biztosítása a belépés napján
  • kellemes, családias munkakörnyezet
  • versenyképes jövedelem
  • hosszú távú, stabil munkalehetőség

Amennyiben az álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, úgy jelentkezéséket fényképes önéletrajzzal várjuk, amelyben legyen kedves feltüntetni havi fizetési igényét is.

Munkavégzés helye: Budapest, XV. kerület

Helyek XV. kerület
Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Takarítónő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű