www.cvonline.hu

Takarító/takarítónő

  • A hirdetés 549 napja lejárt

Takarító/takarítónő munkatársat keresünk!

Irodai és bemutatótermi helyiségek tisztán tartására, takarítására keresünk állandó munkatársat, hosszú távra.

Főbb feladatok:

  • Helyiségek takarítása, tisztán tartása
  • Bemutató áruk, termékek portalanítása
  • Takarító- és munkaeszközök folyamatos készleten tartása, ellenőrzése
  • Esetenként irodai kisegítőmunkák ellátása

A munkavégzés helyszínei:

  • Budapest, IV. kerület (alapvetően)
  • Budapest, XIV. kerületi telephely (esetenként)
  • Nagytarcsa (esetenként)

Az állás betöltéséhez szükséges elvárások:

  • alapfokú végzettség
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
  • önállóság, megbízhatóság, lelkiismeretes munkavégzés

Jelentkezésüket egy arcképes önéletrajzzal szíveskedjenek részünkre elküldeni, a megadott e-mail címre.
Kérjük, szíveskedjenek a jelentkezés során a kb.-i fizetési igényüket is megjelölni!
Tárgy: Takarító munka jelentkezés.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő