www.cvonline.hu

Takarító/Takarítónő (Ref.szám: TGY-894)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.11.13.
Jelentkezési határidő: 2015.03.24.
Hirdetés azonosító: 775837

Elvárások:

  • OKJ-s végzettség
  • Műszakos munkarend vállalása!
  • Erős fizikum

Feladatok:

  • Takarítási munkafolyamatok elvégzése
  • Takarítógépek kezelése, mozgatása

A munkáltató ajánlata:

  • Minimálbér + étkezési hozzájárulás

A munkavégzés helye:

Balogunyom

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. műanyag csomagolóanyagok gyártásával foglalkozó szombathelyi központú vállalkozás részére toboroz és kölcsönöz főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kérjük, hogy a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a megpályázott pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó TGY-894-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet a 94/312-062-es számon.

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Régió Vas
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő